EMITT FUARINDA AFYONKARAHİSAR'I DÜNYAYA TANITIYORUZ

Afyon Belediyesi, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen en büyük turizm fuarlarından biri olan, EMITT 2020’ye katıldı.

Reklam
EMITT FUARINDA AFYONKARAHİSAR'I DÜNYAYA TANITIYORUZ
31 Ocak 2020 - 00:12

Düzenlenen fuarda Afyonkarahisar'ı en iyi şekilde temsil ederek turizm ve kültürel değerlerimizi tanıtıyoruz. 30 Ocak-02 Şubat 2020 tarihleri arasında düzenlenen fuarda şehrimizi en güzel şekilde temsil ederek turizm ve kültürel değerlerimizi tanıtıyoruz.

 

Büyük ilgi gören Afyonkarahisar standında şehrimizi temsil eden tarihi ve turistik görseller ve yayınların yanında Afyonkarahisar kültürünü farklı yönleriyle tanıtan lezzetlerimizden, giysilere kadar çok sayıda materyal sergileniyor. 2 Şubat'a kadar sürecek olan EMITT Fuarına dünyadan katılımcılar, tur operatörleri ve çok sayıda turizm uzmanı katılıyor.  Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri sayılan EMITT Fuarında Afyonkarahisar’ı en üst düzeyde tanıttıklarını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “ Afyonkarahisar Belediyesi olarak EMITT 2020 fuarına katılmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Fuarda şehrimizin tarihi, kültürel, doğal güzellikleri, el sanatlarımız, lezzetimiz, termalimizi Türkiye ve dünya ülkelerine tanıtma fırsatı buluyoruz. Hazırladığımız standımızda Afyonkarahisarımızı en iyi şekilde tanıtmayı amaçlayarak şehrimizin ekonomisine katkı sunmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum