Yeni Yönetim, Yeni Heyecan: Osman Erkan DSİ 18. Bölge Müdürlüğü Koltuğunda
Afyonkarahisar'ın su yönetimi ve su kaynaklarının etkin kullanımında önemli rol oynayan DSİ 18. Bölge Müdürlüğü, Rahmi Şahin'in emekliye ayrılması üzerine yeni bir döneme adım attı. Müdür yardımcısı Osman Erkan, Şahin'in yerine geçerek bölge müdürlüğünün liderliğini üstlendi. Bu önemli geçiş, Afyonkarahisar'daki DSİ'nin toplantı salonunda düzenlenen etkin bir törenle gerçekleştirildi.Vedalaşma ve Teşekkürler: Rahmi Şahin'e Plaket ve Hediye
Rahmi Şahin'in uzun yıllar boyunca bölgede gerçekleştirdiği projeler ve katkıları unutulmaz bir veda programında anıldı. DSİ'nin önde gelen isimlerinin katılım gösterdiği etkinlikte, Şahin'e veda edilirken, kendisine plaket ve anlamlı hediyeler takdim edildi. Katılımcılar, Şahin'in emeklilik sürecindeki başarılarına ve liderlik vasıflarına övgüler yağdırdı.Yeni Dönemde Hedefler: Osman Erkan'dan Planlar ve Projeler
Yeni görevine başlayan DSİ 18. Bölge Müdürü Osman Erkan, duygusal bir vedanın ardından yeni döneme odaklanarak heyecanını paylaştı. Erkan, Afyonkarahisar ve çevre illere daha etkin hizmet sunmayı hedefleyen projeleriyle ilgili bilgiler verdi. Su yönetimi ve kaynakların daha etkin kullanılması için atılacak adımların altını çizen Erkan, "Gelecek dönemde bölge olarak daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum" dedi.DSİ 18. Bölge Müdürlüğü'nün Geleceği: Yeni Projeler ve İnovasyon
DSİ 18. Bölge Müdürlüğü, Osman Erkan liderliğinde yeni bir döneme giriş yaparken, bölgenin su kaynaklarının daha etkin ve sürdürülebilir bir şekilde kullanılması adına yeni projeleri hayata geçirecek. Bu projeler, bölgenin su yönetimi konusundaki ihtiyaçlarını karşılayarak sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmayı amaçlıyor.