Maç Detayları
Dinar Belediye Spor ve Evciler Belediye Spor arasındaki mücadele, İlçe Stadyumu'nda gerçekleşti. Takımlar arasında yaşanan çekişmeli mücadelede Dinar Belediye Spor, 2-1'lik skorla galip ayrılarak üç puanı hanesine yazdırdı. Maçın başından sonuna kadar yoğun bir rekabetin yaşandığı görüldü.Tribündeki önemli isimler arasında Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Evciler Belediye Başkanı Ali Dede Savaş, MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan ve her iki takımın yöneticileri yer aldı. Bu isimler, takımlarını desteklemek ve maçın heyecanını birlikte yaşamak adına stadyumu dolduran taraftarlar arasında yer aldı.Taraftar Desteği ve Atmosfer
Dinar Belediye Spor'un elde ettiği galibiyette taraftarların büyük etkisi oldu. Yoğun bir taraftar kitlesi, takımına moral vererek futbolculara destek sağladı. Bu taraftar desteği, maçın atmosferini bir üst seviyeye taşıdı ve futbolcuların performansını olumlu yönde etkiledi.Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, maç sonrasında yaptığı açıklamada, "Takımımızın gösterdiği performans ve kazandığı bu önemli galibiyetle gurur duyuyoruz. Taraftarlarımıza ve oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Birlikte nice zaferlere imza atacağımıza inanıyorum" dedi.Başarı ve Tebrikler
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, maç sonrasında futbolcuları tebrik ederek başarılar diledi. Oyuncuların sergilediği güzel oyun ve alınan galibiyet, takımın geleceğe dönük umutlarını arttırdı. Başkan Sarı, spor sever halkıyla birlikte bu zaferi kutladı ve tüm taraftarlara teşekkür etti.