Reklamı Geç

Devlet Bahçeli Bebek dünyaya gözlerini açtı

İscehisar İlçesine bağlı Seydiler Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir’in yeğeni Halil - Emine Tokdemir çifti dünyaya gelen bebeklerinin ismini Devlet Bahçeli koydu.

Devlet Bahçeli Bebek dünyaya gözlerini açtı
08 Kasım 2019 - 11:56

İscehisar İlçesine bağlı Seydiler Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir’in yeğeni Halil Tokdemir, oğlunun ismine MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin adını ve soyadını koydu.  MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Sekreteri Beytullah Bostancı ve Seydiler Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir bebek Devlet Bahçeli Tokdemir’i evinde ziyaret etti. Çocukla yakından ilgilenen başkanlar, çocuklarına ‘Devlet Bahçeli’ ismini koyduklarından dolayı Tokdemir çiftini tebrik ettiler.

 

Devlet Bahçeli’yi ziyaret edecekler

Uzun yıllar MHP teşkilatlarında görev yapan ve Devlet Bahçeli hayranı olan Tokdemir ailesi, çocuklarının ismini ‘Devlet Bahçeli Tokdemir’ koymanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. İlerleyen günlerde MHP Lideri Devlet Bahçeli’den randevu alarak bebekleriyle beraber ziyaret edeceklerini dile getirdiler

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Muhammet Ocakoğlu
    1 yıl önce
    Allah analı babalı büyüttsün. Vatana Millete ve Dinimize bağlı bir evlat olmayı ve de Devlet Dedesi gibi lider olmayı nasip etsin İNŞAALLAH.C c C.