Reklamı Geç

Denizli'den Yusuf Sarı Demokrat Parti Gençlik Kolları Ege Bölge Koordinatörlüğüne atandı

Demokrat Parti Gençlik Kolları Başkanlığından atama açıklaması geldi. Geçtiğimiz yıl sonunda “Demokrat Gençlik” adı ile ülke çapında tekrar teşkilatlanan Demokrat Parti Gençlik Kolları “Genç Bölge Koordinatörleri” atamalarını gerçekleştirdi.

Denizli'den Yusuf Sarı Demokrat Parti Gençlik Kolları Ege Bölge Koordinatörlüğüne atandı
25 Mart 2020 - 20:39

Atamayı gerçekleştiren Demokrat Parti Gençlik Kolları Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdurrahim Özyurt; “Yeni atanan bölge koordinatörlerine çalışmalarında başarılar diliyorum. İnanıyorum ki bu kadroyla biz Türkiye’yi daha iyi yerlere getirecek olan çalışmalara imza atacağız. Bizler Türkiye’nin itici gücüyü olan demokrasinin mirasçılarıyız. Yolumuz açık olsun.” Şeklinde açıklamada bulundu.


Demokrat Parti Gençlik Kolları Ege Bölge Koordinatörlüğüne ise Denizli’den Yusuf Sarı atandı.
Sarı: “Türkiye’nin rengini değiştireceğiz.”


Yeni görevine atanan Yusuf Sarı atamadan sonra yapmış olduğu konuşmada; “Beni bu göreve layık gören başta Gençlik Kolları Genel Başkanımız Berkay Güloğlu ve Teşkilat Başkanımız Abdurrahim Özyurt olmak üzere bütün Demokrat Parti camiasına ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Herkesin bildiği üzere Ege Bölgesi demokrasinin ilk adımlarının atıldığı, demokrasinin yuvası ve kalesi olan bir bölgedir. Türkiye’nin merhum Başbakanı Menderes’in memleketidir. Demokrat Ege, Türkiye’nin çehresini, rengini değiştirebilecek niteliktedir. Biz de Ege halkıyla ve gençleriyle el ele vererek Türkiye’de “Demokrat Misyonu” yeniden inşa edeceğiz. Türkiye’de siyasetin rengini değiştireceğiz. Bunu da gençliğin enerjisi ve gücü ile yapacağız. Bu konu da başarılı olacağımıza olan inancım tamdır. Artık değişim zamanının geldiğini düşünen Egeli bütün vatansever gençleri Demokrat Parti’ye beklemekteyim.” ifadelerini kullandı


Güloğlu: “Gençliği olan davalar yıkılmaz”


Atamaların ardından yapmış olduğu açıklamada Demokrat Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Av. Berkay Güloğlu; “Bu dava ölmeyen bir dava, çünkü gençliği var. Gençliği olan davalar, gençliği olan siyasi partiler seçim de kaybetse, ihtilal da görse, siyasi yasakları da yaşasa hiçbir şekilde yıkılmaz. Çünkü daima arkasında onu tutup ayağa kaldıracak kuvvetli eller vardır. Yeni atanan bölge koordinatörlerimizi tebrik ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum. El ele vererek, 81 köşesinden tutarak bu ülkeyi ayağa kaldıracağız, hep beraber Türkiye’yi daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum. Gücümüz de, isteğimiz de, gayretimiz de yerindedir. Yolumuz açık olsun.” dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum