Sivil Toplum Gücü: Cumhuriyetin 100. Yılına Değer Katıyor
Vali Yiğitbaşı, sivil toplumun önemini vurgulayarak, bu tür buluşmaların toplumsal gelişime katkı sağlayacak diyalog ve iş birliklerini desteklemenin önemini belirtti. Cumhuriyetin 100. yılına yakışır bir şekilde gerçekleşen bu etkinlik, bölgedeki sivil toplum kuruluşları ve yerel yönetimleri bir araya getirerek toplumsal katılımın ve dayanışmanın güçlenmesini amaçlıyor.Eğitim Çalıştayı: Sivil Toplumun Geleceğine Işık Tutuyor
Çalıştay, sivil toplum kuruluşları temsilcilerine hem bilgi hem de eğitim sunarak, bu kuruluşların daha etkin ve verimli çalışmalarına olanak tanıdı. STK temsilcilerine yönetim, iletişim ve proje geliştirme becerilerini artırmak için eşsiz fırsatlar sunan etkinlik, Cumhuriyetin 100 yıllık mirasını temel alarak sivil toplumun geleceğini şekillendirmeyi hedefliyor.Köklü Miras, Geleceğe Işık Tutuyor
Afyonkarahisar'da düzenlenen bu çalıştay, Cumhuriyetimizin köklü mirasını temel alarak sivil toplumun güçlenmesine ve toplumsal dayanışmanın pekiştirilmesine önemli bir katkı sağlıyor. Bu anlamlı etkinlik, Cumhuriyetin 100 yılına yakışır bir şekilde, bir araya gelen sivil dinamiklerin güçlenmesine vesile oluyor.