Reklam

BURHANETTİN ÇOBAN DİYANET VAKFI´NA BAĞIŞ YAPTI !!!

Türkiye Diyanet Vakfı ikinci Başkanı İlyas Serenli'yi odasında kabul eden Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, biri yurtiçi biri de yurtdışı olmak üzere 2 adet kurbanın vekaletini Türkiye Diyanet Vakfı'na bağışladı.

BURHANETTİN ÇOBAN DİYANET VAKFI´NA BAĞIŞ YAPTI !!!
03 Ağustos 2018 - 09:50

               'Vekaletle Kurban'la ilgili din görevlilerini bilgilendirmek üzere ilimize gelen Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti İkinci Başkanı İlyas Serenli, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ı ziyaret etti.

 

                İl Müftüsü Şükrü Kabukçu, Mütevelli Heyeti Sekreteri Abdullah Çelik ve İl Müftü Yardımcısı Muhammet Ali Özer'in de katıldığı ziyarette, Mütevelli Heyeti İkinci Başkanı İlyas Serenli, vakfın çalışmaları ve kurban faaliyetleri hakkında Başkan Çoban'a bilgi verdi.

 

                İl Müftüsü Şükrü Kabukçu ise Türkiye Diyanet Vakfı'na ve müftülük faaliyetlerine verdiği desteklerden dolayı Başkan Burhanettin Çoban'a teşekkür etti.

 

                Türkiye Diyanet Vakfı'nın yurtiçi ve yurtdışında çok güzel faaliyetlere imza attığını belirten Belediye Başkanı Burhanettin Çoban da tüm vakıf personelini tebrik ederek; biri yurtiçi biri de yurtdışı olmak üzere iki adet kurbanın vekaletini Türkiye Diyanet Vakfı'na bağışladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum