Belediye Başkanı, olay yerindeki ekiplere teşekkür ederek, "Hızlı ve etkili müdahale ile olası daha büyük zararları önledik. Ev sahibimize ve mahalle sakinlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz!" açıklamasında bulundu.
Hızlı Müdahale, Büyük Zararları Önledi
Belediye İtfaiye ekiplerinin anında müdahalesi, yangının daha büyük boyutlara ulaşmasını engelledi. Can kaybı olmaması, ekiplerin profesyonel ve hızlı mücadelesinin bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.Ev Sahibine Geçmiş Olsun Dilekleri
Ev sahibine ve mahalle sakinlerine geçmiş olsun dileklerini ileten Belediye Başkanı, toplumun birlik ve dayanışma içinde olması gerektiğini vurgulayarak, olayın etkilerini en aza indirmek için gereken her türlü çabanın gösterildiğini belirtti.![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/12/658ab0b3b160c.jpg)