Beyyazı Belediye Başkanı Asım Altıntaş, Yerli Malı Haftası kapsamında Beyyazı İlkokulu öğrencilerine özel bir sürpriz gerçekleştirdi. Türkiye'nin gururu olan yerli ve milli otomobil TOGG'u Beyyazı İlkokulu bahçesine getirerek öğrencilerin aracı yakından incelemelerine ve kısa bir yolculuk deneyimi yaşamalarına olanak tanıdı. Öğrenciler, TOGG otomobiliyle ilgilenmenin ve aracın önünde hatıra fotoğrafları çektirmenin keyfini çıkardılar.
Eğitim
19 Aralık 2023 - 12:52
Beyyazı Belediye Başkanı, Yerli Malı Haftası'nda Öğrencilere TOGG Sürprizi Yaptı
Beyyazı - Beyyazı Belediye Başkanı Asım Altıntaş, Yerli Malı Haftası etkinlikleri çerçevesinde Beyyazı İlkokulu öğrencilerini, Türkiye'nin gururu olan yerli ve milli araç TOGG ile buluşturarak öğrencilere unutulmaz bir deneyim yaşattı.
Eğitim
19 Aralık 2023 - 12:52
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir