Başkan Uluçay 2022 Ağustos sonuna kadar sahadayız

Hemen her gün ilçe, belde ve il teşkilatı ile bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, önceki gün de 18 ilçe başkanı ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan Uluçay, “Seçim çalışmaları kapsamında 2022’nin Ağustos ayına kadar sahalardayız. O tarihten sonra da SKM’nin emrinde, yapılacak programlara riayet edeceğiz” dedi. 

Başkan Uluçay 2022 Ağustos sonuna kadar sahadayız
24 Haziran 2021 - 14:37
Yoğun bir çalışma programına start veren AK Parti Afyonkarahisar teşkilatı 2023 için hazırlıklarını sürdürüyor. 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, önceki gün de ilçe başkanları ile bir araya gelmişti. Toplantıya ilçe başkanları ile birlikte Teşkilat Başkanı İbrahim Eroğlu, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, il yönetim kurulu üyeleri Eren Alan, Oğuz Kaçan ve ilçe başkanları eksiksiz katıldı. 

“2022 Ağustos ayına kadar sahadayız, sonrasında SKM’nin emrindeyiz”

Toplantıda konuşan Uluçay şöyle dedi; İnşallah bu toplantımız 2023 seçimleri yolunda ilk toplantımız olacak. Bundan sonraki toplantılarımız tarih tarih planlı bir şekilde yapılacak. Sizlerden ricamız artık her şeyi geride bırakıp 2023 seçimlerine hep beraber hazırlanacağız. Dolayısıyla köy köy, mahalle mahalle, ev ev, hane hane dolaşarak 2023 seçimlerimizin çalışmalarına başlayacağız. Bu süreç 2022 Ağustos ayına kadar devam edecek. 2022 Ağustos ayından sonra seçim programlarımız başlayacak. Ondan sonra SKM’nin (seçim koordinasyon merkezi) emrinde olacağız. Bizler yapacağımız program çerçevesinde Temmuz ayından itibaren sahalara çıkacağız. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum