31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için vatandaşlar saat 08.00'den itibaren sandık başına giderek oy kullanmaya başladı.Esenyurt Belediye Başkanı Başkanı Kemal Deniz Bozkurt da ailesiyle birlikte İBB Prof. Dr. Sebahattin Zaim İlkokulu’na gelerek oyunu kullandı.Okulun bahçesinde vatandaşlarla selamlaşan Başkan Bozkurt, oy kullanacağı 1266 numaralı sandığın bulunduğu sınıfa geçti. Oyunu kullanan Başkan Bozkurt, “Demokrasinin gerekliliği ve devamı için oyumuzu kullandık. Ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Gündem
31 Mart 2024 - 18:00
Başkan Bozkurt oyunu kullandı
Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, 31 Mart Yerel Seçimleri için oyunu kullandı.
Gündem
31 Mart 2024 - 18:00
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir