Reklam

Başkan Acar PTT'nin 178. Yılında Personelle Yemekte Buluştu

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar tarafından PTT’nin kuruluşunun 178. yılı nedeniyle çalışan ve emekli olan bütün personellere akşam yemeği verdi.

Başkan Acar PTT'nin 178. Yılında Personelle Yemekte Buluştu
24 Ekim 2018 - 15:59

Dinar Suçıkan Park Tesislerinde verilen yemeğe PTT çalışanlarından çok yoğun bir katılım sağlandı.

 

Birlik ve beraberlik içerisinde yenilen yemeğin ardından PTT’nin kuruluş yıl dönümü kutlandı.

 

PTT Afyonkarahisar Baş Müdürlüğü İşletme Müdürü Mustafa Kızılok, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma gerçekleştirerek teknolojinin gelişmesiyle birlikte posta, telgraf ve diğer bütün işlemlerin çok daha kolaylaştığını bu nedenle PTT hizmetlerinin daha hızlı ve seri ilerlediğini söyledi.

 

Konuşmanın ardından ise Mustafa Kızılok PTT Baş Müdürlüğü tarafından gönderilen, saat, kalemlik ve diğer çeşitli PTT ürünlerini Belediye Başkanı Saffet Acar’a hediye etti.

 

Dinar Belediye Başkanı Safer Acar ise, PTT emekli ve çalışanlarının aileleriyle birlikte yemeğe icap etmesinden ötürü çok memnun olduğunu, PTT çalışanlarının günleri hiçbir zaman unutmayacaklarını söyledi.

 

Postacı denilince insanların içini hüzün ve aynı anda sevincin de kapladığını belirten Başkan Acar şunları söyledi, “Çocukluğumuzdan beri hepimiz postacı yolu gözleriz. Postacı hepimiz için çok özel ve bize emaneti ulaştıran kişidir. Postacı aynı zamanda bizlere en iyi dost, sırdaş ve arkadaştır. Değerli PTT çalışanlarımızın haftası olan 23-30 Ekim tarihini hiçbir zaman unutmayarak, en iyi şekilde kutlamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle PTT’nin kuruluşunun 178. yılını kutlar, PTT çalışanlarımıza sağlıklı ve uzun ömürler dilerim” dedi.

 

Başkan Saffet Acar’ın konuşmasının ardından ise PTT çalışanları yemekten ötürü teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum