Emlak ve Gayrimenkulde Yenilik ve Değişim
Toplantının odak noktası, emlak ve gayrimenkul sektöründeki mevcut gelişmelerin ve iş yapış metodolojilerinin ele alınmasıydı. 26. Meslek Komitesi, özellikle emlakçılık faaliyetlerine odaklanan üyelerini bir araya getirirken; 34. Meslek Komitesi, ticari yapılar ve bina projeleri üzerine çalışan profesyonelleri bir araya getirdi.Afyonkarahisar'ın Rolü ve Sektördeki Etkisi
Toplantıda, Afyonkarahisar’ın emlak ve gayrimenkul sektöründeki konumu ve bu sektörlerin kent ekonomisine olan etkileri detaylı bir şekilde masaya yatırıldı. Aynı zamanda, sürdürülebilir ve etik standartların belirlenmesi, sektördeki yenilikler ve pazardaki değişimler gibi konular kapsamlı bir şekilde tartışıldı.Profesyoneller Arasında İş Birliği ve Çözüm Odaklı Yaklaşım
ATSO, üyelerine sektöre özel sorunlarını dile getirme ve çözüm yollarını birlikte arama fırsatı sağlayan mükemmel bir platform sunarak, emlak ve gayrimenkul sektöründeki profesyoneller arasındaki etkileşimi teşvik etti. Hem emlakçılar hem de proje geliştiriciler, bu toplantının sektördeki iş birliklerini artırma ve ulusal düzeyde sektörün sesini güçlendirme yönünde önemli bir adım olduğuna inandılar.