Bu etkinlik, Bolvadin SHMYO Kırkgöz Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleşti. Doç. Dr. Emre Atay, Bolvadin İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Teoman Kaya, Bolvadin İlçe Emniyet Müdürü Kadir Avcı, akademisyenler, idari personel ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti.Bolvadin SHMYO Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Öğr. Gör. Cansu Gündoğan tarafından düzenlenen etkinlikte, Atatürk'ün sevdiği şarkılar seslendirildi. Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Yüksek Lisans öğrencisi Muhammet Bilgiçoğlu da kanunu ile bu şarkılara eşlik etti. Etkinlikte ayrıca, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı öğrencileri Güden Sabuncu ve Sinem Akyüz de Atatürk'ün sevdiği şarkıları söyledi.Program, Öğr. Gör. Gündoğan ve Bilgiçoğlu'na Teşekkür Belgesi ve çiçek takdimi ile sona erdi.
Eğitim
02 Kasım 2023 - 12:25
"Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar" Müzik Dinletisi Düzenlendi
AFSÜ Bolvadin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO), Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlamaları kapsamında "Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar" müzik dinletisi düzenledi.
Eğitim
02 Kasım 2023 - 12:25
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir