Orhan Karasoy'un vefat eden gelini için düzenlenen ziyarete, Afyonkarahisar İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve beraberindeki bir heyet de katıldı.Ali Özkaya, ziyaret sırasında geçmişlere rahmet diledi ve mekanlarının cennet olmasını temenni etti. Afyonkarahisarlı yetkililerin taziye ziyareti, başkanın ailesine destek ve başsağlığı mesajı ile yakınlarının acısını paylaşma amacıyla yapıldı. Toplumun birbirine destek olma kültürünün önemli bir örneği olan bu ziyaret, halk tarafından takdirle karşılandı.
Siyaset
09 Kasım 2023 - 21:25
Ali Özkaya, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mail adresini ziyaret etti.
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Fatih Mahallesi Başkanı Orhan Karasoy'un gelini için taziye ziyaretinde bulundu.
Siyaset
09 Kasım 2023 - 21:25
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir