AK Parti milletvekili adayı İbrahim Yurdunuseven "16 yıldır halkımızın sesine kulak verdik"

AK Parti milletvekili adayı İbrahim Yurdunuseven Bayat, Şuhut ve Emirdağ ilçeleri ile merkez ilçede esnaf, sivil toplum örgütü ve muhtarları ziyaret etti.

AK Parti milletvekili adayı İbrahim Yurdunuseven "16 yıldır halkımızın sesine kulak verdik"
22 Haziran 2018 - 17:51

“Millet AK Parti’nin sonuna kadar arkasındadır”

 

AK Parti milletvekili adayı İbrahim Yurdunuseven Bayat, Şuhut ve Emirdağ ilçeleri ile merkez ilçede esnaf, sivil toplum örgütü ve muhtarları ziyaret etti. Yurdunuseven “AK Parti 16 yıldır iktidardaysa, milletin bu davanın arkasında durması ile iktidardır. Millet AK Parti’nin sonuna kadar arkasındadır” dedi.

 

AK Parti milletvekili adayı İbrahim Yurdunuseven saha çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Bayat, Şuhut ve Emirdağ ilçeleri ile merkez ilçede sivil toplum örgütleri, esnaflar ve kahvehaneleri gezdi.

 

“16 yıldır halkımızın sesine kulak verdik”

 

Ziyaretlerde bir açıklama yapan Yurdunuseven, “En büyük servetimiz halkımızın mutluluğudur. Biz AK Parti olarak bu ülkenin 16 yıldır bir fiil mutluluğu ve refahı için çalışıyoruz. Biz sahaya çıktığımızda halkı öylesine ziyaret etmiyoruz. Oturuyor ve onların dertleri ile dertleniyoruz. Onları birçok kez saatlerce dinliyor, ne çözüm üretebilir diye düşünüyoruz, buna göre bir çalışma yapıyoruz.  Öyle el sıkıp, sırtımızı dönüp gitmiyoruz. Saha çalışmalarımız zaten seçimden önce de vardı. Farklı bir şey yapmıyoruz. Halkımızın sesini dinlediğimiz 16 yıldır iktidarız. Yoksa halka sırtınızı dönerseniz, halka rağmen bir şeyler yapmaya çalışırsanız, halk da sizi 1950’den bu yana olduğu gibi sandığa gömer ve iktidar yüzü göremezsiniz. AK Parti iktidarları olarak, politikalarımızı üretirken hep halkın sesine kulak verdik. 2002’den bu yana halkın takdir ve duasını alıyoruz. Bunun da sebebi insan odaklı bir siyaset üretmemizdir” dedi. 

 

“İnsan odaklı bir politika izliyoruz”

 

Yurdunuseven açıklamasını, “Bugün ilçe ilçe geziyor, insanların yüzündeki mutluluğa şahit oluyoruz. İşçisi işvereni herkes mutlu ve huzurlu. Özgür ve refah içinde bir ülkede yaşamanın tadını çıkarıyorlar. Bunlar iktidarlarımızın insan odaklı politikası sayesindedir. Bugün dış politikada büyük ve güçlü bir devlet bilinciyle hareket ediyorsak, halkımızın sayesindedir” ifadeleri ile noktaladı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum