AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, il başkanlığı döneminden bu yana geleneksel hale getirdiği 'Halk Günü' buluşmalarına devam ediyor. Yerel seçimlerin ardından da vatandaşlarla buluşmayı sürdüren Yurdunuseven, bu toplantılarda halkın taleplerini dinliyor ve çözüm odaklı yaklaşımlar sergiliyor.
Halk Günü Toplantılarının Önemi
Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, 'Halk Günü' toplantılarının önemine vurgu yaparak, vatandaşların Ankara'ya gitme zahmetinden kurtulduğunu belirtti. Yurdunuseven, şu ifadeleri kullandı:"Geleneksel hale gelen halk günü toplantılarının bir yenisini daha gerçekleştiriyoruz. Talebi olan vatandaşlarımız Ankara'ya zahmet etmesinler biz buraya onların ayağına geliyoruz. Çözüm odaklı yapabileceğimiz ne varsa milletvekili olarak ya da diğer kurumlarla aracı olarak yapabileceğimiz ne varsa vatandaşlarımızla irtibat halindeyiz."
Meclis Çalışmaları ve Yerel Etkileşim
Yurdunuseven, hafta içi Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) kanun çalışmalarıyla ilgilendiğini, cuma ve pazartesi günleri arasında ise Afyonkarahisar'da olduğunu belirtti. Bu süreçte hem 'Halk Günü' buluşmalarını gerçekleştirdiğini hem de vatandaşlarla birebir temas kurarak onların sorunlarını dinlediğini ifade etti.Vatandaşlarla Sürekli İletişim
Milletvekili Yurdunuseven, vatandaşlarla sürekli iletişim halinde olduğunu ve onların her zaman kendisine ulaşabileceklerini belirterek şunları söyledi:"Vatandaşlarımıza bir kez daha hatırlatmak isterim; bizi nerede isterlerse ya parti binasında ya da kendi özel büromda bulabilirler. Biz her zaman çalışmaya, hizmet etmeye, vatandaşlarımıza yardımcı olmaya ve inşallah elimizden geldiğince onların yanında olmaya devam edeceğiz."