Bu kapsamlı buluşma, bu hafta Cuma günü (yerel saat ile 14.00-17.00) arasında AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilecek. Parti yetkilileri, vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm yolları aramaya hazır bir şekilde katılımcıları karşılayacaklar.Etkinlik, özellikle vurgulanan bir nokta ile dikkat çekiyor: "Halk Günü" etkinliği için önceden randevu alınmasına gerek olmayacak. Bu, hemşehrilerin etkinliğe daha kolay erişimini ve özgürce katılımını sağlamak adına bir adım olarak atılmış önemli bir karardır.
Siyaset
08 Aralık 2023 - 01:07
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı "Halk Günü" Düzenleyecek
Afyonkarahisar'da siyasi arenada önemli bir yer tutan AK Parti, il başkanlığı tarafından düzenlenen "Halk Günü" etkinliği ile vatandaşların sesine kulak veriyor. Bu özel buluşma, 8 Aralık 2023 günü saat 14:00 ile 17:00 saatleri arasında Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında gerçekleşecek.
Siyaset
08 Aralık 2023 - 01:07
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir