İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, U19 Bölgesel Gelişim Ligi'nin 5. haftasında deplasmana gidecek olan ve şehrinin profesyonel liglerdeki tek temsilcisi olan Hes İlaç Afyonspor U19 Futbol Takımı'na ulaşım desteği sağlamıştır.Bu hareketle, genç futbolculara yardımcı olmayı amaçlayan Başkan Şahin, İscehisar Belediyesi'nin spor ve sporculara yönelik desteğinin devam edeceğini belirtti. Başkan, Afyonspor U19 Takımı'nın Tarsus İdman Yurdu ile karşılaşacağı Mersin'deki müsabakaya ulaşımı için otobüs tahsis etti.Başkan Şahin'in verdiği destek ile Afyonspor U19 Takımı deplasmana gidebilecek. İscehisar Belediyesi'nin nezdinde Başkan Şahin, "Gençlerimiz bizim geleceğimiz. İmkanlarımız dahilinde spora ve sporculara olan desteğimiz devam edecek." ifadelerini kullandı.
Spor
03 Kasım 2023 - 21:40
Afyonspor U19'a Destek: Başkan Şahin, Ulaşımı Üstlendi
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, şehrin profesyonel liglerdeki tek temsilcisi olan Hes İlaç Afyonspor U19 Futbol Takımı'na destek olma adına, deplasmana gidecek olan takım için ulaşımı sağladığını duyurdu.
Spor
03 Kasım 2023 - 21:40
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir