TFF 2. Lig'in 13. hafta heyecanı bugün başlıyor. Futbolseverlerin merakla beklediği zorlu karşılaşma Afyonspor - Nazilli Belediyespor arasında gerçekleşecek. Bu heyecan dolu maça dair tüm detayları sizlere aktarıyoruz.Karşılaşma 12 Kasım Pazar, yani bugün oynanacak. Futbolseverlerin kalp atışlarını hızlandıran bu karşılaşma 14.00'te başlayacak. Peki, bu heyecan dolu maçı canlı takip etmek isteyenler için hangi kanaldan yayınlanacak?Zorlu karşılaşma Afyonkarahisar'ın uydu kanalı KANAL 3 ekranlarından canlı olarak izlenebilecek. Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig'de 13. hafta maçında Afyonspor - Nazilli Belediyespor arasındaki heyecan dolu karşılaşmayı kaçırmayın!
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/11/6550aca3e2cf4.jpg)