Spor muhabirleri ve Afyonkarahisar spor haberleri web sitesi yöneticileri, kulübün geleceği hakkında görüş alışverişinde bulundular.Afyonspor'un önümüzdeki dönemde atacağı adımlar ve yapabilecekleri, iftar yemeğinde merak konusu oldu. Başkan Nadir Güzbey, kulübün hedefleri ve stratejileri hakkında medya mensuplarıyla samimi bir şekilde sohbet etti.![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2024/04/6612a47e18c71.jpg)
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2024/04/6612a48675bd1.jpg)
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2024/04/6612a47e18c71.jpg)
Gelecek Projeler ve İdealler
Afyonspor'un geleceğiyle ilgili konuşulan konulardan biri, altyapıyı güçlendirme ve genç yeteneklere daha fazla yatırım yapma hedefiydi. Kulüp yönetimi, genç futbolcuların gelişimine odaklanarak, gelecekte takımın başarısını artırmayı planlıyor.Ayrıca, Afyonspor'un şehirle daha fazla etkileşim içinde olması ve taraftarlarla daha yakın bir ilişki kurması gerektiği vurgulandı. Kulüp, sosyal sorumluluk projeleri ve taraftar etkinlikleri düzenleyerek, Afyonkarahisar topluluğuna daha fazla katkı sağlamayı amaçlıyor.![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2024/04/6612a48675bd1.jpg)