İşte Vali Yiğitbaşı'nın tercih ettiği fotoğraflar:
"Deprem: Umut" Kategorisi:Mehmet Ali Özcan'ın "Depremzede Bebekler" fotoğrafına verdiği oy, duygusal bir anı yansıtıyor."Gazze: Kanıt" Kategorisi:Ali Jadallah'ın "Çaba" fotoğrafına oy vererek, Gazze'deki çabalara dikkat çekiyor."Çevre-Yaşam" Kategorisi:Esra Hacioğlu Karakaya'nın "Göz Bebeğimsin" fotoğrafına olan ilgisi, çevre ve yaşam konularındaki duyarlılığını yansıtıyor."Haber" Kategorisi:Muhammed Enes Yıldırım'ın "Boğazda Bir Dev" fotoğrafına verdiği oy, haber değeri taşıyan etkileyici anları ön plana çıkarıyor."Spor" Kategorisi:David Alvaro'nun "Filistin'e Destek" fotoğrafına oy veren Vali Yiğitbaşı, sporun insanları birleştirici gücüne vurgu yapıyor.Vali Yiğitbaşı, bu tercihleriyle noter onaylı oylamada Anadolu Ajansı'nın "Yılın Kareleri" seçkisine katkı sağladı. Oylama, 2023'te gerçekleşen olayların görsel hafızada iz bırakan anlarını belirlemek için düzenlenmiş ve toplumun duyarlılığını yansıtan bir etkinlik olma özelliği taşımıştır.
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2024/01/65983a3fa85dc.jpg)