Filmdeki karakter Hayrimatör'ün enerjisi ve neşesiyle dolan Vali Yiğitbaşı, bu özel etkinlikle çocuklara keyifli bir gün yaşattı. Güçlü ve içten bir iletişim kuran Vali, çocukların gözlerindeki gülümsemenin kıymetini anlamak ve onlara umut vermek için etkinlik düzenledi.
Hayrimatör karakterinin maceralarıyla eğlenceli dakikalar geçiren çocuklar, Vali Yiğitbaşı'nın bu anlamlı buluşmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Vali, çocuklarla bir araya gelerek toplumda dayanışmanın ve sevginin önemine vurgu yaparak, geleceğe umutla bakmalarına destek oldu.
Bu etkinlik, devlet korumasındaki çocuklar için unutulmaz bir deneyim olurken, Vali Yiğitbaşı'nın duyarlılığı da takdirle karşılandı.
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2024/01/6599cd4752828.jpg)
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2024/01/6599cd5048317.jpg)