Reklam
Reklam

Afyonkarahisar Valiliği, Kamuoyuna duyuru yaptı !!

Afyonkarahisar valiliği, bugün Sahipata mahallesinde polise kürekle saldırı olayında kamuoyuna basın açıklaması yaptı

Afyonkarahisar Valiliği, Kamuoyuna duyuru yaptı !!
24 Mayıs 2020 - 19:31
Bugün ilimiz Kocatepe Polis Merkezi sorumluluk bölgesinde meydana gelen olayda; psikolojik tedavi gören ve adli dengesi yerinde olmayan O. P. isimli şahsın ailesine eziyet ettiği iddiasıyla kardeşi İ. P. tarafından 112 Acil Çağrı merkezine ihbarda bulunulmuş ve ihbar üzerine emniyet ve sağlık ekipleri şahsı tedavi amaçlı hastaneye sevk etmek üzere ihbarda belirtilen ikamet adresi Veysel Karani Mahallesine intikal etmiştir.
Ekipler adrese gittiklerinde eline piknik tüpü ve ateş alan şahıs yaklaşılması halinde tüpü patlatacağını söylemiş ve ikna çabaları sırasında da evin arka penceresinden kaçmıştır.

Şahsı takip eden emniyet ekipleri Sahipata Mahallesi Seyhan Caddesi üzerinde şahsı tekrar ikna etmeye çalışmış bu sırada elindeki kürek ile iki emniyet personelimize saldırarak yaralamıştır. Yaralanan emniyet personellerimiz Afyonkarahisar Devlet Hastanesindeki tedavilerinin ardından taburcu edilirmiştir. O. P. isimli şahıs gözaltına alınarak hakkında adli işlem başlatılmıştır.

Kamuoyuna duyurulur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Cengiz arslan
    1 yıl önce
    Bir afyonlu olarak mahçubum polis kardeşimizede çok gençmiş olsun böyle olmamalıydı şu mübarek günde güzel Allah’ımız onurlu ve şerefli tüm güvenlik güçlerimizi korusun ve yüceltsin