Reklam

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odasında Tedbirler artırıldı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binası ile ATSO İş Merkezi’nde koronavirüse karşı dezenfekte çalışması yapıldı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odasında Tedbirler artırıldı
16 Mart 2020 - 14:59

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binası ile ATSO İş Merkezi’nde koronavirüse karşı dezenfekte çalışması yapıldı. Ayrıca Sağlık Bakanlığı’nın bilgilendirme afişleri, üyelerin ağırlıklı olarak kullanmış olduğu katlara asıldı. Çin’de başlayan, kısa zamanda dünyaya yayılan, Dünya Sağlık Örgütü tarafından “pandemi” (küresel salgın) olarak ilan edilen koronavirüse karşı Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda tedbirler artırıldı. 


ATSO hizmet binasındaki tüm birimler, Meclis salonu ve toplantı salonları ile ATSO İş Merkezi, özel bir ekip tarafından dezenfekte edildi. Hizmet binasında üyelerin ağırlıklı olarak kullanmış olduğu katlara Sağlık Bakanlığı’nın “14 Kural” ve “Ellerimizi Doğru Yıkayalım” afişleri asıldı, yine Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan “Yeni Koronavirüs/Covid-19” broşürü de ATSO personeline dağıtılarak farkındalık oluşturuldu. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi tarafından hazırlanan görsel de üyelerin kullanmış olduğu lavabolardaki panellere yerleştirildi. 


Ayrıca ATSO hizmet binasındaki her birimde el dezenfektanı kullanılmaya başlandı, üyelerin ağırlıklı olarak kullanmış olduğu bölümlere de “Sağlığımız için tokalaşmıyoruz” duyurusu asıldı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum