Mısırlıoğlu, şehidin vatan savunması uğruna verdiği mücadeleyi vurgulayarak, ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diledi.
Şehitlerimiz Asla Unutulmayacak
İYİ Parti İl Başkanı, Eril Alperen Emir'e Allah'tan rahmet dileyerek, ailesine ve yakınlarına sabır ve metanet temennisinde bulundu. Mısırlıoğlu, şehidin Pençe-Kilit Harekâtı'nda terör örgütlerine karşı verilen mücadelede önemli bir rol oynadığını belirterek, Türk milletinin kalbinde şehidin hatırasının daima yaşayacağını ifade etti.Teröre Karşı Birlik ve Beraberlik
Afyonkarahisarlı şehidimiz Eril Alperen Emir'in fedakarlığını kahramanlık destanları arasında gören Mısırlıoğlu, teröre karşı ulusal mücadelenin her zaman destekçisi olacaklarını vurguladı. Şehit haberinin tüm Afyonkarahisar halkını ve Türk milletini derinden üzdüğünü belirten İl Başkanı, birlik ve beraberlik içinde teröre karşı verilen mücadelenin arkasında duracaklarını sözlerine ekledi.Şehit Ailelerinin Yanında Olmaya Devam
Mısırlıoğlu, İYİ Parti İl Başkanlığı olarak şehit ailelerinin yanında olma taahhüdünü yineledi ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin teröre karşı mücadelesine sürekli destek vereceklerini belirtti. Bu zor zamanlarda şehit ailesine ve Türk milletine destek olmanın herkesin görevi olduğunu vurgulayan Mısırlıoğlu, şehit Eril Alperen Emir'in hatırasının Türk milletinin gurur kaynağı olacağını ifade etti