İl Müdürü, öğrencilerle yakından ilgilenerek onlarla sohbet etti. Ziyarette Şube Müdürleri İbrahim Erdem Gülcü ve Hayati Duman da Miraç Sünnetci'ye eşlik etti. İl Müdürü, sınıfları gezerek öğrencilerin derslerine katıldı. Müzik dersinde ise öğrencilere müzik eşliğinde melodika çalmalarına katılarak onlara her alanda kendilerini geliştirmeleri gerektiğini vurguladı. Miraç Sünnetci, okuldaki çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra okul idarecilerine ve öğretmenlere özverili çalışmaları için teşekkür ederek ziyaretini tamamladı.
Eğitim
03 Kasım 2023 - 16:20
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Selçuklu İlkokulu'nu ziyaret etti
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Selçuklu İlkokulu'ndaki ziyaretinde öğrencilerin sevgi dolu karşılamasıyla karşılaştı
Eğitim
03 Kasım 2023 - 16:20
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir