Çeşitli Atölye Çalışmaları
Gençler, akıl ve zeka oyunları, taş boyama, resim, anahtarlık yapımı ve sokak oyunları gibi çeşitli atölyelerde bir araya geldi. Bu etkileşimli atölyelerde öğrenciler, yaratıcılıklarını geliştirirken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirdi.Gönüllülük ve Toplumsal Sorumluluk
Etkinliğe katılan gönüllüler, Gençlik Liderleri ve Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Gönüllülük dersi alan öğrenciler, öğrencilere rehberlik ederek onlarla birlikte zaman geçirdi. Bu etkileşim, gençlerin gönüllülük çalışmalarının topluma nasıl katkı sağladığını görmelerini sağladı.Topluma Fayda Sağlamanın Önemi
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, etkinliğin temel amacının gönüllülük bilincini aşılamak ve öğrencilere sosyal sorumluluk projelerine katılım sağlamak olduğunu belirtti. Kasapoğlu, öğrencilerin eğlenirken öğrenmelerinin önemine vurgu yaparak, benzer etkinliklerin gelecekte de düzenleneceğini ifade etti.