Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Yoğun Bakım Sorumlusu Hemşire Ebru Keser Tankül, hayatını kaybetti. Bu acı haberi Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz duyurdu.
Sağlık Camiasını Saran Üzüntü
Uzm. Dr. Serhat Korkmaz yaptığı açıklamada, "Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Yoğun Bakım Sorumlusu Hemşiremiz Ebru Keser Tankül'ün vefatını öğrenmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum. Kıymetli çalışma arkadaşıma Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı diliyorum." ifadelerine yer verdi.Ebru Keser Tankül'e Rahmet, Ailesine Başsağlığı
Afyonkarahisar'da görev yapan ve meslektaşları tarafından sevilen Hemşire Ebru Keser Tankül'ün kaybı, sağlık camiasında büyük bir üzüntü yarattı. Mesai arkadaşları sosyal hesap üzerinden Ebru Keser Tankül'e Allah'tan rahmet dileyerek başsağlığı mesajları paylaşıyor.Bizlerde Afyon Kent Haber olarak Hemşire Ebru Keser Tankül'e Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır diliyoruz. Mekanı cennet olsun.