Tınaztepe Yurt Müdürlüğü'nden Büyük Zafer!
Final maçında rakibi Sandıklı Esma Sultan Yurt Müdürlüğü'nü 2-1 mağlup eden Tınaztepe Yurt Müdürlüğü, turnuvanın zirvesine çıkarak büyük bir başarı elde etti. İlk seti kaybeden ancak sonraki setlerde gösterdiği üstün performansla şampiyonluğa ulaşan Tınaztepe ekibi, madalya ve kupasını kucaklayarak mutluluğunu yaşadı.Tebrikler Dereceye Giren Takımlar!
Turnuvanın ikinci sırasını Sandıklı Esma Sultan Yurt Müdürlüğü, üçüncü sırasını ise Abdurrahim Mısri Yurt Müdürlüğü elde etti. Ödül töreninde madalya ve kupalarını Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Yurt Hizmetleri Müdürü Mustafa Asan ve Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen takdim etti.İl Müdürü Kasapoğlu ve Yöneticilerden Teşekkür ve Motivasyon
Turnuva sonrasında açıklama yapan İl Müdürü Kasapoğlu, Afyonkarahisar'da kalan öğrencilerin spor yapma olanaklarını artırmak amacıyla bu tür organizasyonları düzenlediklerini belirtti. Müsabakaların çekişmeli geçtiğini ve öğrencilerin gösterdiği performansı takdirle karşıladığını ifade etti. Mustafa Asan ise turnuvanın öğrencilere unutulmaz bir deneyim yaşattığını ve hem spor yapma hem de dostluklar kurma fırsatı sunduğunu vurguladı.