Dijital Dönüşüm ve Şehrin Potansiyeli
Vali Yiğitbaşı, Afyonkarahisar'ın uluslararası rekabet gücünü artırmak adına teknolojik gelişmeleri yakından takip etme, dijital dönüşüme odaklanma gerekliliğine vurgu yaptı. Şehirdeki vizyonun birliktelikle oluşturulması ve sektörlere teknolojiyi entegre etme çağrısında bulundu. Ayrıca, şehrin potansiyelini ortaya çıkarmak için düzenlenecek Arama Konferansı hakkında bilgi verdi.
İşbirliği ve Gelecek Hedefleri
ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, Vali Yiğitbaşı'nın katılımından dolayı teşekkür ederek, şehrin gelişimine odaklanma ve inovatif ürünlerle dünya pazarına açılma çağrısında bulundu. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de Vali'nin iş dünyasıyla işbirliği içinde olduğunu vurgulayarak, Merkez 2. OSB ve Sağlık Endüstri Bölgesi projelerine desteklerinden dolayı teşekkür etti.Bu önemli toplantı, ATSO Meclis Üyeleri'nin görüşlerini dile getirmesi ve fotoğraf çekimiyle sona erdi. Afyonkarahisar'ın 2024 yılında ekonomik, ticaret ve teknolojik anlamda daha da ileriye taşınması hedefleniyor.