Belediye, Vatandaşların İhtiyaçlarına Öncelik Verdi
Belediye, bölge halkının temel ihtiyaçlarına çözüm getirebilmek amacıyla içme suyu hattı projesine öncelik verdi. Modern altyapı standartlarına uygun olarak hayata geçirilen proje, vatandaşların rahatlıkla erişebileceği bir konumda bulunuyor. Detaylı ve titiz bir çalışma sürecinin ardından içme suyu noktası, hızla kullanıma sunuldu.Son Teknoloji Ekipmanlarla Donatıldı
Projenin tamamlanmasının ardından yapılan açıklamada, içme suyu hattının son teknoloji ekipmanlarla donatıldığı ve mahalle sakinlerinin temiz su ihtiyacını sorunsuz bir şekilde karşılayacak kapasitede olduğu vurgulandı. Sahipata Mahallesi'nde yaşayan halkın yaşam kalitesinin arttığına dikkat çekildi.Belediyenin Kararlılığı ve Gelecek Projeler
Afyonkarahisar Belediyesi, bu önemli çalışma ile altyapı hizmetlerini geliştirme ve yerel ihtiyaçlara cevap verme konusundaki kararlılığını bir kez daha gösterdi. Sürdürülen çalışmalar kapsamında, diğer mahallelerdeki içme suyu hatları ve altyapı projelerinin de en kısa sürede tamamlanması hedefleniyor. Bu projelerin hayata geçirilmesiyle birlikte kentteki yaşam standartlarının yükseltilmesi planlanıyor.