Manevi Bir Birliktelik: Namaz Buluşması Detayları
İl Müftü Vekili Harun Yılmaz, Şuhut İlçe Müftüsü Fatih Aytekin, cami görevlileri ve Mahmut Köyü halkının yoğun katılımıyla gerçekleşen sabah namazı buluşması, manevi bir birliktelik örneği sergiledi. Katılımcılar, sabah namazını cemaatle birlikte kılmanın huzurunu yaşadılar.Namazın ardından düzenlenen programda Kur'an-ı Kerim tilaveti, tesbihat, ilahi ve kasidelerin okunmasıyla manevi atmosfer pekiştirildi. İl Müftü Vekili Harun Yılmaz ve Şuhut İlçe Müftüsü Fatih Aytekin tarafından gerçekleştirilen sohbet ve dua ise etkinliğin manevi yönünü güçlendirdi.Program sona erdiğinde cemaate ikramda bulunularak birlik ve beraberlik duyguları pekiştirildi. Programın başarılı geçmesinde emeği geçenlere teşekkürler sunuldu.Bir Araya Gelmenin Önemi
Bu anlamlı etkinlikle birlikte Afyonkarahisar'da sabah namazı buluşmalarının düzenli olarak devam etmesi, hem manevi duyguları pekiştirecek hem de toplum içinde birlik ve beraberliği daha da güçlendirecektir.