Programa İl Müftü Yardımcısı Mevlüt Şahiner, İmaret Camii görevlisi Mevlüt Kiraz ve Miftah Kur'an Kursu öğrencileri katıldı.Program kapsamında namaz öncesinde İl Müftü Yardımcısı Mevlüt Şahiner, Aklın, Malın, Canın, Irzın ve Dinin Korunması konularında bir vaaz verdi. Ardından teravih namazını İmaret Camii görevlisi Mevlüt Kiraz kıldırdı. Öğrenciler ise Kur'an-ı Kerim ve ilahilerle dinleyicilere duygusal anlar yaşattı.Bu özel program, Ramazan ayının manevi atmosferini hissetmek ve İslami değerleri daha derinlemesine anlamak isteyenler için önemli bir fırsat oldu.
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2024/03/6605fa5632148.jpg)