Bu özel etkinlik, 1 Aralık 2023 Cuma günü saat 20.00'de, tarihi Taşhan'da gerçekleşecek. Afyonkarahisarlılar, şimdiden bu özel gece için planlarını yaparak buluşma için gün sayıyorlar.
Taşhan'da Nostalji Rüzgarı Esecek!
Etkinlik öncesinde Taşhan'ın tarihi atmosferini sevenler için birçok nostaljik ürün ve antika sergilenecek. Taşhan işletmecisi İhsan Soysal, bu özel etkinlik hakkında düşüncelerini paylaşarak, "Tarihi Taşhan, aile ortamında gerçekleşecek mezatta zengin çeşitler, antika ve nostaljik ürünlerle dolup taşacak." dedi.Soysal, Afyonkarahisarlıları bu unutulmaz geceye davet ederek, "Hemşehrilerimiz Cuma akşamını bize ayırsınlar. Asla pişman olmayacakları Geleneksel Taşhan mezatımıza tüm halkımızı bekliyoruz." şeklinde konuştu.Rezervasyon Bilgileri
Etkinliğe katılmak isteyenler, aşağıdaki telefon numaralarından rezervasyon yaptırabilirler:- Telefon: 0 505 882 60 36
- Telefon: 0 505 376 03 04
- Adres: Akmescit Mahallesi Taşhan Sokak Demirciler Çarşısı girişi Merkez/Afyonkarahisar
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/12/6569d5ee34ba9.jpeg)