Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü ve Yardımcısı, eğitimle ilgili bilgi almak için yetkililerle bir araya geldi.MEB AKUB Arama Kurtarma Ekibi, afet ve acil durumlarda AFAD ekipleriyle koordineli bir şekilde çalışacak ve önemli görevler üstlenecektir. Eğitimler, afet ve acil durumlarda verilecek hizmetlerin daha etkin bir şekilde yürütülmesini ve afet bilincinin geliştirilmesini hedefleyerek, yüz yüze ve uygulamalı olarak gerçekleştirilmektedir.İl Milli Eğitim Müdürü, AFAD yetkililerine ve eğitim sorumlularına sağladıkları bilgilendirme için teşekkür etti. Ziyaret, toplu hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.
Eğitim
08 Kasım 2023 - 12:10
Afyonkarahisar'da MEB AKUB Ekibi Eğitim Alacak Afad Ekipleri İle Koordineli Çalışacak
Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'nde eğitim gören MEB AKUB ekibi, İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mevlüt Çınar'ın ziyaretiyle bir araya geldi
Eğitim
08 Kasım 2023 - 12:10
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir