Spor
14 Aralık 2023 - 14:15
Afyonkarahisar'da Heyecan Dolu Yurtlar Arası Satranç Turnuvası Başladı!
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Çiğiltepe Spor Salonu'nda düzenlenen Yurtlar Arası Satranç Turnuvası'na ev sahipliği yapıyor. Afyonkarahisar'daki tüm yurtlarda kalan öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen turnuva, kızlar ve erkekler olmak üzere iki kategoride düzenleniyor. Toplamda 50 sporcu, satranç tahtaları üzerinde zihinsel bir mücadele sergiliyor.
Spor
14 Aralık 2023 - 14:15
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir