Başkan Köksal, "İyi günde, kötü günde her zaman yanınızdayız" diyerek, hastane koridorlarında bekleyen hasta yakınlarına sıcak çorba ikram etti.Çorba ikram edilen alanda, duvarda asılı olan "Çorbalar Burcu Başkan'dan afiyet olsun" yazılı pankart dikkat çekti. Hasta yakınları, bekledikleri sırada gelen bu jestle büyük memnuniyet duyduklarını belirtti.Bu anlamlı yaklaşım, şehirdeki dayanışma ve yardımlaşma ruhunu bir kez daha ortaya koydu.Afyonkarahisar Belediyesi, vatandaşların yanında olduğunu gösteren bu tür etkinliklere devam edeceğini belirtti
Sağlık
11 Mayıs 2024 - 01:19
Afyonkarahisar'da hasta yakınlarına sıcak çorba ikram edildi
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, şehrin Devlet Hastanesi'nde hasta yakınlarına moral desteği sağlamak amacıyla anlamlı bir adım attı.
Sağlık
11 Mayıs 2024 - 01:19