İl Müftüsü İmamoğlu'ndan Teşekkür ve Destek
İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu, konuklarını İl Müftülüğü'nde ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, Okumuş ve üniversite öğrencilerine teşekkürlerini iletti. Görüşme, gençlerin manevi gelişimine katkı sağlayacak faaliyetler ve proje fikirleri üzerinde yoğunlaştı.İletişim Köprüsü Güçleniyor
Öğrenci ve danışmanlar, İl Müftülüğü ziyaretleriyle aynı zamanda müftülük ile öğrenciler arasındaki iletişim köprüsünü güçlendirmeyi hedefliyor. Bu samimi buluşma, başarı dilekleri ve karşılıklı iyi niyet temennileriyle dolu bir atmosferde gerçekleşti.Gençlerin Dini ve Sosyal İhtiyaçlarına Odaklanan Etkinlik
Müftü İmamoğlu, gençlerin sosyal ve dini ihtiyaçlarına daha iyi hizmet edebilmek adına bu tür etkileşimlerin büyük öneme sahip olduğunu vurgulayarak, geleceğin teminatı olan gençlere yönelik hizmetlerin devam edeceğini belirtti.Toplumsal Uzlaşı ve Dayanışma
Okumuş ve öğrencilerin müftülüğe yaptığı ziyaret, toplumsal uzlaşı ve dayanışmayı güçlendiren önemli bir adım olarak değerlendirildi.