Afyonkarahisar Belediyesi Duyurusu
Vatan ve bayrak uğruna şehit olan kahraman Mehmetçiklerimizin aileleri ve yakınlarının acılarına millet olarak derin bir saygı ve başsağlığıyla eğiliyoruz. Pençe-Kilit harekâtında şehit düşen Mehmetçiklerimizi asla unutmadık, unutmayacağız.Belediye olarak, 2 Ocak 2024 Salı gününe kadar canlı müzik ve benzeri etkinliklerin, şehitlerimizin anısına duyulan saygı çerçevesinde yetki sahamız içerisinde yapılmaması konusunda bir karar almış bulunmaktayız. Bu karara uymayanlar hakkında, gerekli cezai yaptırımlar tereddütsüz bir şekilde uygulanacaktır.Allah, şehitlerimize rahmet eylesin; milletimize bir daha böylesi acılar yaşatmasın. Birlik ve beraberliğimizi korumak adına kardeşliğimiz daim olsun. Allah, bu millete birlik ve beraberlik içinde yaşamayı nasip etsin.