AfiumPin Club Bowling salonunda düzenlenen turnuva, 50 sporcunun katılımıyla gerçekleşti ve genç sporcular arasında heyecanlı anlara sahne oldu.![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/11/65672a41ba5f8.jpg)
![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/11/65672a56849ee.jpg)
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü'nden Tebrikler
Gençler Bowling Turnuvası'na katılan sporculara başarılar dileyen Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, sporun gençler arasında yaygınlaşması ve desteklenmesi adına bu tür etkinliklerin önemine vurgu yaptı. Kasapoğlu, müsabakalarda emeği geçen Pin Club Bowling sahibi Tansu Doğan'a ve spor birimi personellerine teşekkür ederek, başarılı bir turnuvanın gerçekleşmesindeki katkıları için minnettarlığını dile getirdi.![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/11/65672a41ba5f8.jpg)
Bölge Şampiyonasına Katılacak Takımlar Belli Oldu
Genç erkekler ve kızlar kategorilerinde dereceye giren takımlar, 26-28 Aralık tarihlerinde düzenlenecek bölge şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Bu başarı elde eden genç sporcular, bölge şampiyonasında Afyonkarahisar'ı temsil etme fırsatı bulacaklar. Turnuvada ortaya koydukları performansla dikkat çeken genç bowler'lar, gelecekte Türk bowling dünyasında kendilerine sağlam bir yer edinebilmek adına önemli bir adım atmış oldular.![](https://www.afyonkenthaber.com/images/files/2023/11/65672a56849ee.jpg)