Merhum Kamil Göçen, 67 yaşında hayatını kaybetti. Katkılarıyla hatırlanacak olan Göçen, Dumlupınar Mahallesinde bilinen bir isimdi. Özellikle Ziraat Bankası'ndaki hizmetlerinden dolayı tanınıyordu. Kamil Göçen'in cenazesi, Cuma namazına müteakip Şuhut Büyük Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Şuhut İlçesi Mezarlığı'nda ebediyete uğurlandı.Bir diğer cenaze haberi, 95 yaşındaki İbrahim Demir. Karşıyaka Mahallesinden ve Gezler Köyünden Eyüp Demir'in oğlu olan İbrahim Demir, Resmiye Demir'in eşiydi. Demir, Kur'a Cami'nden emekli olmuştu. İbrahim Demir'in cenazesi, Cuma namazına müteakip Paşa Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Kocatepe Asri Mezarlığı A Kapısı Pafta:26 Parsel: 31'deki mezara defnedildi
Vefatlarımız
10 Kasım 2023 - 15:37
Afyonkarahisar'da 10 Kasım 2023 tarihinde iki kişi vefat etti
Afyonkarahisar, 10 Kasım 2023 tarihinde iki saygıdeğer ismi yitirdi. Emekli Ziraat Bankası Müdürü Kamil Göçen ve emekli Müezzin Hacı İbrahim Demir vefat etti.
Vefatlarımız
10 Kasım 2023 - 15:37