Afyonkarahisar Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan duyuruya göre ;
Afyonkarahisar İli Güvenevler Mahallesi Kocatepe Caddesinde TCDD 7. Bölge Müdürlüğü tarafından 19 Aralık 2020 Cumartesi günü saat 08:00 ile 21 Aralık Pazartesi Günü saat 12:00 arasında hemzemin geçitte yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapanacaktır.
Tüm Afyonkarahisar'lı vatandaşlarımaza duyurulur açıklaması yapıldı
Afyonkarahisar İli Güvenevler Mahallesi Kocatepe Caddesinde TCDD 7. Bölge Müdürlüğü tarafından 19 Aralık 2020 Cumartesi günü saat 08:00 ile 21 Aralık Pazartesi Günü saat 12:00 arasında hemzemin geçitte yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapanacaktır.
Tüm Afyonkarahisar'lı vatandaşlarımaza duyurulur açıklaması yapıldı