Afyonkarahisar Belediyesinin resmi açıklamasında, şu ifadelere yer verildi. Belediyemiz Veteriner İşleri Müdürlüğünde çalışan Osman Adıgüzel’in vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve mesai arkadaşlarımıza başsağlığı dileriz. denildi.Bizlerde Afyon Kent Haber olarak, merhuma Allah'tan rahmet geride kalan ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
Vefatlarımız
31 Ocak 2024 - 16:15
Afyonkarahisar Belediyesi Veteriner İşleri Personeli Hayatını Kaybetti
Afyonkarahisar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü'nde görevli Osman Adıgüzel hayatını kaybetti. Adıgüzel gösterdiği özverili çalışmalarıyla tanınıyordu.
Vefatlarımız
31 Ocak 2024 - 16:15