Afyonkarahisar Belediyesi, Üstad Necip Fazıl Kısakürek'i anmak adına bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Bu özel etkinlik, ünlü şarkıcı Yücel Arzen ve Orkestrası'nın performansıyla renklenecek. Etkinlik, 5 Kasım Pazar günü saat 20:00'de ANS Kampüsü'nde (Atatürk Kongre Merkezi) gerçekleştirilecek. Tüm halkın davetli olduğu bu anma gecesinde, Üstad Necip Fazıl Kısakürek'in unutulmaz sözleriyle "Yarın elbet bizim, elbet bizimdir. Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir" tema edinilecek.
#Afyonkarahisar #Belediye #ÜstadNecipFazılKısakürek #YücelArzen #AnmaGecesi
Gündem
02 Kasım 2023 - 15:35
Afyonkarahisar Belediyesi Üstad Necip Fazıl Kısakürek'i Anma Gecesi Düzenliyor
Afyonkarahisar Belediyesi, Üstad Necip Fazıl Kısakürek'i anmak adına bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Bu özel etkin...
Gündem
02 Kasım 2023 - 15:35
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir