Bu özel eğitim programına kayıt yaptırmak isteyen gençler, 444 03 83 veya 466 numaralı telefonları arayarak detaylı bilgi alabilirler.
POMEM Hazırlık Kursları Hakkında Bilgiler
Afyonkarahisar Belediyesi, gençlerin Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) sınavlarına hazırlanmalarına destek olmak amacıyla ücretsiz POMEM Hazırlık Kursları düzenliyor. Bu kurslar, gençlerin sınav sürecine daha iyi hazırlanmalarını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.Kurs Kayıtları Nasıl Yapılır?
POMEM Hazırlık Kurslarına kayıt yaptırmak oldukça kolay. İlgilenen gençler, 444 03 83 veya 466 numaralı telefonları arayarak kayıt süreci hakkında bilgi alabilir ve gerekli yönlendirmeleri alabilirler.Eğitim Yeri ve Zamanı
Bu özel kurslar, Mustafa Abi Spor Salonu'nda (AFBEL Otel Yanı) gerçekleştirilecektir. Eğitimler, gençlerin rahat bir ortamda katılım sağlamalarını amaçlayarak özenle seçilen bu mekânda düzenlenecektir.Belediye Duyurusu ve Destek
Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı, gençlerin eğitimine verdiği önemi bir kez daha gösteriyor. Ücretsiz olarak sunulan POMEM Hazırlık Kursları, gençlerin polislik mesleğine daha iyi hazırlanmalarını sağlamak amacıyla düzenlenmiştir. Bu kurslar, gençlerin kariyer hedeflerine ulaşmalarında önemli bir adım olarak görülmektedir.Nasıl Başvuruda Bulunabilirsiniz?
Afyonkarahisar Belediyesi, gençleri desteklemek amacıyla düzenlediği POMEM Hazırlık Kursları için başvuruları almaktadır. Başvuru yapmak isteyenler, yukarıda belirtilen telefon numaralarını arayarak gerekli bilgileri edinebilir ve kayıt işlemlerini tamamlayabilirler.Bu değerli eğitim fırsatı, gençlerin hayallerine bir adım daha yaklaşmalarını sağlamak adına büyük bir öneme sahiptir. Afyonkarahisar Belediyesi, gençlerin yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak ve onları geleceğe hazırlamak için elinden geleni yapmaktadır.