6-14 yaş arasındaki çocuklara yönelik olarak düzenlenecek olan spor okullarında voleybol, güreş, cimnastik, masa tenisi ve badminton gibi çeşitli branşlarda eğitimler verileceği belirtildi.Başvuruların 22 Kasım 2023 tarihine kadar kabul edileceği ve eğitimlerin Prof. Dr. Necmettin Erkaban Spor Salonu'nda gerçekleştirileceği açıklandı. Spor okulları, çocuklara spor yapma fırsatı sunarak hem fiziksel gelişimlerine katkı sağlamayı hem de spor yeteneklerini keşfetmeyi amaçlamaktadır.Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen kış spor okulları, çocuklara spor yapma fırsatı sunmak amacıyla başlatıldı. 6-14 yaş arasındaki çocuklar, voleybol, güreş, cimnastik, masa tenisi ve badminton gibi farklı spor branşlarından birinde eğitimler alabilecekler.Başvurular, 22 Kasım 2023 tarihine kadar kabul edilecek ve eğitimler Prof. Dr. Necmettin Erkaban Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek. Spor okulları, çocukların bedensel gelişimlerine katkı sağlamanın yanı sıra spor yeteneklerini keşfetmelerini de hedeflemektedir.Afyonkarahisar Belediyesi, çocuklara yönelik kış spor okullarının başvurularını kabul etmeye başladı. Voleybol, güreş, cimnastik, masa tenisi ve badminton gibi değişik spor branşlarında eğitimlerin verileceği spor okulları, 6-14 yaş arasındaki çocukları hedeflemektedir.Başvurular, 22 Kasım 2023 tarihine kadar alınacak ve eğitimler Prof. Dr. Necmettin Erkaban Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek. Spor okulları çocukların hem spor yapma fırsatı yakalamasını hem de spor yeteneklerini keşfetmelerini amaçlamaktadır.
Gündem
08 Kasım 2023 - 15:40
Afyonkarahisar Belediyesi, Çocuklara Kış Spor Okulu Fırsatı Sunuyor!
Afyonkarahisar Belediyesi, çocukların kış aylarında spor yapabilme imkanı bulmaları için kış spor okullarını başlatma kararı aldı.
Gündem
08 Kasım 2023 - 15:40
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir