Atatürk'ün öngörüsü ve vizyonu sayesinde bugün huzur ve refah içinde yaşıyor, bağımsızlık ve özgürlüğümüzü koruyoruz. Büyük önder Atatürk'ün bize gösterdiği yolda ilerlemek, modern Türkiye'nin temellerini daha da sağlamlaştırmak, vatandaşlarımıza daha iyi hizmetler sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Atatürk'ün öğretilerine sadık kalarak, Aydınlanma, kalkınma ve demokrasi ilkesiyle ilerlemekte kararlıyız. Onun bize bıraktığı mirası korumak ve geliştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.
Rahmetli Atatürk'ü özlem, saygı ve minnetle anıyoruz. Onun izinden yürümek ve omuzlarımıza yüklediği sorumluluğu yerine getirmek için daha fazla gayret göstermeye devam edeceğiz.
Rahmetli Atatürk'ü özlem, saygı ve minnetle anıyoruz. Onun izinden yürümek ve omuzlarımıza yüklediği sorumluluğu yerine getirmek için daha fazla gayret göstermeye devam edeceğiz.