Başkan Zeybek, okul ziyaretinde minik Damla'nın sözünü tutmasına destek verdi. Ziyarette okul müdürü, öğretmenler ve öğrenciler de hazır bulundu. Başkan Zeybek, geleceğin aydınlık yarınlarıyla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade etti.Tüm katılımcılara teşekkürlerini ileten ve çocuklara başarılar dileyen başkan, Damla'nın sınıf başkanı olmasının yolunu açmış oldu.
Siyaset
07 Kasım 2023 - 12:20
Afyonkarahisar Belediye Başkanı öğrencinin sınıf başkanı olabilmesi için sözünü tuttu
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, seçim vaadini yerine getirerek Yavuz Selim İlkokulu 2-C sınıfı öğrencisi Damla Önder'in sınıf başkanı olabilmesine destek oldu.
Siyaset
07 Kasım 2023 - 12:20
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir