Son olarak, 14 Kasım Dünya Diyabet Günü vesilesiyle tip-1 diyabetli çocuklar ve aileleriyle bir araya gelerek anlamlı bir etkinlik düzenledi. Zeybek, bu buluşmanın temel hedefinin diyabet farkındalığını artırmak olduğunu ve çocuklarla eğlenceli bir vakit geçirdiklerini vurguladı. Ayrıca, Başkan Zeybek, çocukların hayatlarını kolaylaştırmak için her zaman destek olacaklarının altını çizdi.Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, göreve geldiği günden beri sosyal belediyeciliğe büyük önem veriyor. Bu çerçevede, 14 Kasım Dünya Diyabet Günü'nde belediyede tip-1 diyabetli çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi. Zeybek, etkinliğin diyabet farkındalığını artırmayı amaçladığını belirtti. Etkinlik sırasında çocuklarla keyifli ve eğlenceli anlar geçiren Zeybek, çocukların yüzlerini güldürmek ve hayatlarını kolaylaştırmak için her zaman yanlarında olacaklarını vurguladı
Siyaset
12 Kasım 2023 - 17:25
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, tip-1 diyabetli çocuklarla buluştu
Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Belediye Başkanı olarak göreve başladığı günden bu yana sosyal belediyeciliğe büyük önem veriyor.
Siyaset
12 Kasım 2023 - 17:25
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir